Bjørn Eirik Arnesen
Daglig leder / salg
  Telefon: 3223 1814 / 901 12 599
E-post: bjorne@abs-maskin.no
 
Stian Ulvåknippa
Salg Hedmark og Oppland
  Telefon: 454 88 557
E-post: stian@abs-maskin.no
 
Elin Skau
Økonomi/administrasjonsansvarlig
  Telefon: 3223 1812
E-post: elin@abs-maskin.no
 
Ina Eriksen
Ordre/markedskoordinator
  Telefon: 3223 1822
E-post: ina@abs-maskin.no
 
Tore Frammarsvik
Lager
  Telefon: 3223 1820
E-post: tore@abs-maskin.no
 
Snorre Simensen
No-Dig
  Telefon: 3223 1818 / 905 41 520
E-post: snorre@abs-maskin.no
 
Roy Haugen
Ettermarkedsleder
  Telefon: 3223 1813 / 92059052
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Morten Andersen
Teknisk Sjef
  Telefon: 3223 1821
E-post: mortena@abs-maskin.no
 
Håvard Solberg
Teknisk / mekaniker
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Eirik Engh
Servicemann/mekaniker
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Carl Gustav Thingelstad
Servicemann/mekaniker
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Helge Røkeberg
Mekaniker
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Marcus Øiseth
Mekaniker
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 
Joakim Kristiansen
Lærling
  Telefon: 3223 1813
E-post: roy@abs-maskin.no
 

 

Copyright © 2012-2016 ABS-Maskin AS Design og utvikling av Fredrik Sørlie | Airbrush av Glenn Andersen