Bjørn Eirik Arnesen
Daglig leder / salg
Telefon: 3223 1810 / 901 12 599
E-post: bjorne@abs-maskin.no
Stian Ulvåknippa
Salg Hedmark og Oppland
Telefon: 454 88 557
E-post: stian@abs-maskin.no
Elin Skau
Økonomi/administrasjonsansvarlig
Telefon: 3223 1810 / 90 69 53 02
E-post: elin@abs-maskin.no
Ina Eriksen
Ordre/markedskoordinator
Telefon: 3223 1810 / 95 17 77 86
E-post: ina@abs-maskin.no
Tore Frammarsvik
Lager
Telefon: 3223 1810 / 97 16 74 75
E-post: tore@abs-maskin.no
Snorre Simensen
Salg No-Dig
Telefon: 3223 1810 / 905 41 520
E-post: snorre@abs-maskin.no
Roy Haugen
Ettermarkedsleder
Telefon: 3223 1810 / 920 59 052
E-post: roy@abs-maskin.no
Morten Andersen
Teknisk sjef
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Håvard Solberg
Teknisk / mekaniker
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Eirik Engh
Servicemann/mekaniker
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Carl Gustav Thingelstad
Servicemann/mekaniker
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Marcus Øiseth
Servicemann/mekaniker
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Helge Røkeberg
Servicemann/mekaniker
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Joakim Kristiansen
Lærling
Telefon: 3223 1810
E-post: support@abs-maskin.no
Copyright © 2012-2016 ABS-Maskin AS Design og utvikling av Fredrik Sørlie | Airbrush av Glenn Andersen